Naujiena

Snaiperio atnaujinimas - Antroji diena

Vis dėlto panašu, jog tai nebuvo kažkoks Valve blogo pokštas, atnaujinimas tikrai artėja. Ir šiandien jau turime antrąją naujieną. Skaitome toliau.

Lietuviškas Snaiperio atnaujimo puslapis


Šis puslapis yra tiesiog lietuviškas Valve puslapio vertimas jau antroji diena. Šiandien dėl laiko stygiaus ir puslapio sudėtingumo lietuviško teksto kur kas mažiau, bet svarbiausią dalį rasite lietuviškai.

Naktis ir dvigubas payload žemėlapis

Taigi pagaliau turime naują žaidimo rėžimą! Ir kartu naują žemėlapį, ir dar ne bet kokį, o naktinį, kuris panašu vadinsis Pipeline (užuomina iš atviruko?). Taigi naujajame rėžime, kiekviena pusė turės po vėžimėlį. Ir RED ir BLU komandos vienu metu turės stumti vėžimėlius į priešininkų teritorijas, tik dar neaišku ar tai bus į priešingas puses, ar lenktynės į tą pačia pusę kas nustums pirmas, realiau skamba pirmasis variantas. Tai pat bus labai įdomu, kaip TF2 atrodys naktį, galbūt kažkas panašaus kaip šiame 2fort night žemėlapyje:

Du nauji arena žemėlapiai ir lietus

Valve neapsiribojo tik naktimi, turime ir dar vieną atmosferos efektą, lietų. Kuris bus viename iš naujų arena žemėlapių Sawmill.

Panašu, kad Valve nori savo žaidėjus pribaigti vis unikalesniais būdais, kažką keisto ir įdomaus išvysime ir šiame naujame Nucleus žemėlapyje, kuriame bus įspūdingi mirties spąstai.

Diskusija Forume

http://www.tf2.lt/sites/snipe

http://www.tf2.lt/sites/sniperupdate/day01_lithuanian.htm jei jau daro lietuviskai ji tai ir reik dabaigt iki galu nes gaunas "medziotojas" "Jus i juos sausite ir jie bus prie sienos ir jie numirs".... keleta lietuvisku raidziu neirasyta?

Su Update viskas saunu bet

Su Update viskas saunu bet man idomu kaip ijung trecio asmens vaizda kaip tave video kur pyro kapuoja visus 2fort naktiniam zemelapyje.. gal kas zinot?

jai jau pradejom but

jai jau pradejom but kriminalistais tj wa dar pastebejimas apie pasto zenkla, ten gravel map gal bus ir jo atnaujinimas.

tj wat... jis dar gali gaut

tj wat... jis dar gali gaut man atrodo Linkolno kepure

seip manau idrink teisus nes

seip manau idrink teisus nes cia tik dar viena uzuomina....cia gi ne del grozio tas laiskas....cia kaip ir pirmos dienos uzuomina kur buvo sawmill mapas backgrounde....

iDrink, manrods čia tiesiog

iDrink, manrods čia tiesiog kad tėvą nuramint, kad nežinotu jog sūnus profesionalus žudikas Laughing out loud

mane sudomino du sakiniai :

mane sudomino du sakiniai : ps- tell him I make more money than a doctor ir pps- actually, just tell him I AM a doctor now. gal sniper gaus koki healinimo daigta sau? Laughing out loud

Saunu, laukiu nesulaukiu

Saunu, laukiu nesulaukiu atnaujinimo!